Terminarz

TERMINARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2017 / 2018

 

dzień godz. wydarzenie
WRZESIEŃ
2-3 IX   Wyjazd na Litwę - "Symfonia Pokoju"
4 IX
15.00 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego
8-10 IX 12.00 Królewski Festiwal Muzyki
16 IX 12.00 Rocznica odsłonięcia pomnika Diany (Zespół Sygnalistów Myśliwskich)
22 IX 16.00 Zebranie wyborcze Samorządu Uczniowskiego
25 IX 17.00 Zebranie ogólne rodziców
PAŹDZIERNIK  
16 X   Warsztaty skrzypcowe - Zielona Góra (A. Majdanik, B. Zacharzewska)
18 X   Warsztaty klarnetowe - Ostrów Wlkp. (P. Majdanik, J. Łączna)
19 X   Zebranie szkoleniowe dyrektora z wizytatorem
22 X   Wyjazd integracyjny "Metro" Zielona Góra
23 X 10.50 Zebranie Rady Pedagogicznej
29 X   Msza Hubertowska - Tarnów Jezierny (Zespół Sygnalistów Myśliwskich)
LISTOPAD
3 XI   Warsztaty klarnetowe - Międzyrzecz (P. Majdanik)
3 XI 18.00 Msza Hubertowska w kościele oo. Franciszkanów (Zespół Sygnalistów Myśliwskich)
4 XI   Warsztaty gitarowe - Strzelce Krajeńskie (R. Ratajczak)
6 XI   Warsztaty trąbkowe - Nowa Sól (A. Erenfeld, M. Płóciniak)
10 XI 18.00 Koncert "Polska muzyka filmowa w barwach jesieni" - CKiR Wschowa (zespół kameralny, chór, nauczyciele)
16-17 XI   Ogólnopolska konferencja dyrektorów - Poznań
19 - 20 XI   "Symfonia Pokoju" - Straupitz (orkiestra A. Erenfelda)
22 XI   Warsztaty fortepianowe - Krosno Odrz. (A. Muszkieta-Sierota, M. Sadowska, K. Turowska)
24 XI   Warsztaty kształcenie słuchu i audycje muzyczne - Gorzów Wlkp. (M. Kamińska)
30 XI 15.00 Przesłuchanie techniczne (flet, klarnet, saksofon)
GRUDZIEŃ
1 XII  17.00 Koncert dla mieszkańców gminy Jędrzychowice
9 XII  15.00 Ubieranie choinki i koncert kolęd w Bibliotece
17, 21 XII   Koncerty kolęd klasy p. P. Majdanika podczas spotkań świątecznych
20 XII  18.00 Świąteczne spotkanie integracyjne - Szlichtyngowa
22 XII   Warsztaty trąbkowe - prowadzenie Klaudiusz Lisoń
22 XII  14.00 Koncert świąteczny dla żołnierzy amerykańskich - Świętoszowa
23-31 XII   Zimowa przerwa świąteczna
STYCZEŃ  
14 - 15 I   Koncert Noworoczny w Luckau i Lubben (orkiestra)
18 I   Warsztaty fletowe - Gorzów Wlkp. (A. Urbaniak, J. Konieczna)
20 I 16.00 Koncert perkusistów z okazji Dnia Babci i Dziadka dla Klubu Seniora - Wschowianka (klasa perkusji, A. Muszkieta-Sierota)
22 I   Przesłuchania półroczne (gitara, harfa, fortepian)
23 I   Przesłuchania półroczne (skrzypce, wiolonczela)
24 I   Przesłuchania półroczne (trąbka, perkusja, puzon)
26 I   Przesłuchania półroczne (flet, klarnet, saksofon)
27 I 11.00 Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna
29 I   Koncert w Przedszkolu nr 3 (klasa harfy)
LUTY
1-9 II   Popisy klasowe i wywiadówki
12-25 II   Ferie zimowe
MARZEC
3-4 III   Warsztaty harfowe - Wrocław (D. Górniok, A. Buchowska)
6 III 11.00 Koncert w Bibliotece - Szlichtyngowa (saksofoniści, M. Sadowska)
6 III 12.00 Koncert w szkole - Jędrzychowice (saksofoniści, M. Sadowska)
10-11 III   Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych (J. Konieczna)
22 III   Testy umiejętności muzycznych CEA
26 III 11.00 Zebranie Rady Pedagogicznej
27 III   Lubuski Konkurs Skrzypcowy - Gorzów Wlkp. (J. Makarowska)
28 III   Narada szkoleniowa RODO dla dyrektorów - Inowrocław
29 III - 3 IV   Wiosenna przerwa świąteczna
KWIECIEŃ
12 IV   Egzamin techniczny - flet, klarnet, saksofon
20 IV   Egzamin techniczny - klarnet (J. Makarowski, Ł. Sierota, M.Leisner-Ciesielski)
23 IV 10.30 Zebranie Rady Pedagogicznej
23 IV 14.00 Koncert w Hospicjum (A. Wojtowicz, A. Muszkieta-Sierota, W. Kowalczyk)
24 IV   Festiwal Gitarowy w Lesznie (klasa gitary)
24 IV   Przegląd Pieśni Patriotycznej - CKiR Wschowa
26 IV   XV Muzyczne Spotkania Szkół - Nowy Tomyśl (klasa perkusji)
27 IV   Uroczystość z okazji Święta 3 Maja - Jędrzychowice (klasa perkusji)
27 IV 9.00 Koncert uczniów klasy perkusji w Szkole Podstawowej nr 14 w Głogowie.
27 IV   Głogowski Konkurs Trębaczy - Głogów (M. Płóciniak)
27 IV 20.00 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica - koncert w Szkole Muzycznej w Głogowie
MAJ
7 V 15.00 Warsztaty fletowe - C. Traczewski
11 V 12.00 Koncert na podsumowaniu konkursu "Polak, Węgier... Węgrzy w Legionach Polski w latach 1914-1918" - Sława
16 V   VII Międzyregionalny Konkurs Fletowy - Gorzów Wlkp. (J. Konieczna,
W. Kłosowska, A. Urbaniak)
16 V 19.15 Recital gitarowy Joanny Nowackiej z towarzyszeniem p. Katarzyny Wojtkowiak.
17-19 V   "Drum Battle" - Legnica (Sz. Kowalczyk - warsztaty)
18 V 10.00 Koncert promujący szkołę dla przedszkoli - CKiR
23 V   Egzaminy promocyjne - harfa, gitara
24 V   Egzaminy promocyjne - flet, saksofon
25 V   Egzaminy promocyjne - klarnet, fortepian dodatkowy
28 V   Egzaminy promocyjne - fortepian
29 V   Egzaminy promocyjne - skrzypce, wiolonczela
30 V   Egzaminy promocyjne -  perkusja, trąbka, puzon
30 V 9.00 Koncert z okazji Dnia Dziecka - SOSW (zespół perkusyjny, W. Kowalczyk)
CZERWIEC
2 VI   Festyn z okazji Dnia Dziecka - Radzyń (zespół perkusyjny)
4 VI 10.00 Koncert w Przedszkolu Sióstr Salezjanek
9 VI   Turniej skrzypcowy - Żagań (J. Makarowska, A. Prałat)
11,12,13 VI 15.00-18.00 DNI OTWARTE
13 VI 11.00 Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna
15 VI 15.00 Egzaminy wstępne
15 VI  17.00 Dni Wschowy (występ zespołu perkusyjnego)
16 VI   Koncert patriotyczny z okazji nadania imienia szkole - Stare Drzewca
21 VI  11.00 Rada Pedagogiczna podsumowująca
22 VI 14.00 Zakończenie roku szkolnego - CKiR
LIPIEC
6,7,8 VII   Warsztaty muzyczne w Luckau
SIERPIEŃ
30,31 VIII
1,2 IX
  "Symfonia Pokoju" - warsztaty połączone z koncertem - Osieczna