Strona główna

Terminy popisów

17.01 (wtorek)            godz. 16.00 - klasa perkusji p. Wojciecha Kowalczyka
                                    godz. 18.00 - klasa wiolonczeli p. Roberta Wojnowskiego
20.01 (piątek)             godz. 16.00 - klasa trąbki p. Artura Erenfelda
                                    godz. 17.00 - klasa fortepianu p. Anny Muszkiety-Sieroty
23.01 (poniedziałek) godz. 16.30 - klasa harfy p. Dominiki Górniok
                                    godz. 17.30 - klasa gitary p. Rafała Ratajczaka
24.01 (wtorek)            godz. 17.30 - klasa klarnetu, saksofonu p. Pawła Majdanika
                                                            klasa fortepianu p. Marty Sadowskiej
25.01 (środa)             godz. 16.00 - klasa puzonu p. Romana Bety
                                    godz. 18.15 - fortepian dodatkowy p. Andrzeja Słowikowskiego
26.01 (czwartek)       godz.            - klasa skrzypiec p. Anny Majdanik
27.01 (piątek)             godz. 16.30 - klasa gitary p. Rafała Gubańskiego
                                                           klasa skrzypiec p. Barbary Zacharzewskiej

Znalezione

Znaleziono okulary - do odbioru w sekretariacie.

Przesłuchania CEA

We wtorek 10 stycznia 2017 o godz. 18.00 odbędzie się etap szkolny przesłuchań CEA. Wezmą w nich udział:
skrzypce - Martyna Chudzińska, Maria Kosińska
wiolonczela - Izabela Dudziak, Alicja Mickiewicz

Koncert w Sławie

6 stycznia 2017 o godz. 17.00 występujemy w Sławie w "Koncercie Noworocznym".
Udział biorą zespoły instrumentalne, chór i orkiestra. Program koncertu.
Wyjazd o godz. 15.00 - zbiórka obok Netto.

Koncerty Sinfonietta Polonia


Daty i miejsca wszystkich koncertów noworocznych:
2.01 godz. 19.00 - Aula UAM w Poznaniu
4.01 godz.  19.00 - Hala Widowiskowo - Sportowa w Komornikach
5.01 godz. 18.00 - Grodziska Hala Sportowa w Grodzisku Wielkopolskim
6.01 godz. 13.00 - Kościół p. w. Św. Jakuba w Obrze
6.01 godz. 19.00 - Hala Sportowa "Trapez" w Lesznie
7.01 godz. 18.00 - Hala Sportowa w Pleszewie
8.01 godz. 18.00 - Regionalne Centrum Kultury w Pile
W orkiestrze gra dwóch nauczycieli naszej szkoły:
p. Robert Wojnowski  -  wiolonczela i p. Anna Wojtowicz  -  flet.

 

Wyniki konkursu kolęd

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 21 grudnia 2016 w auli naszej szkoły odbył się szkolny konkurs kolęd "Bóg się rodzi". Poziom konkursu był bardzo wysoki i jury miało trudne zadanie. Ostatecznie nagrodzono następujących wykonawców:

GRAND PRIX - Trio stroikowe: Julia Łączna, Jakub Przyjemski, p. Paweł Majdanik, p. Marta Sadowska

I miejsce - Aleksander Czostek (marimba) z towarzyszeniem p. Wojciecha Kowalczyka i p. Rafała Gubańskiego

II miejsce - Duet "Debeściaki": Stanisław Nieścior, p. Marta Sadowska

III miejsce - "Trzy śnieżynki":Izabela Rybka, Wiktoria Rybka, Daria Kokocińska

WYRÓŻNIENIA - Szymon Kowalczyk i Zespół puzonowy

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy występu i dziękujemy za wspaniały koncert!

Życzenia

"Dziś w mieście Dawida narodził się Zbawiciel,
którym jest Mesjasz, Pan"

(Łk, 2,11)


Zbliżają się oczekiwane przez nas

Święta Bożego Narodzenia.

Dni pełne miłości i nadziei. 

Życzę wszystkim, aby w tym świątecznym czasie

nasze serca napełniły się autentyczną radością.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!


Dyrektor szkoły
Krystyna Turowska

Przerwa świąteczna

W czasie przerwy świątecznej tj. w dniach 23 - 31 grudnia 2016 r. szkoła będzie czynna w godz. 9.00 - 14.00