Nasze sukcesy

2019 / 2020

Szymon Kowalczyk – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Miniatura 2020” – Świebodzin
Joachim Szelllaureat Ogólnopolskiego Konkursu „Miniatura 2020” – Świebodzin

2018 / 2019

Weronika Kłosowska – wyróżnienie w Wielkopolskim Konkursie uczniów klas instrumentów dętych – Poznań 
Julia Konieczna – II miejsce w XXXV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych

im. Jana Schulza – Osieczna
Maria Kosińska – wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Polonezów – Włoszakowice
Milena Król – wyróżnienie w XXXV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych

im. Jana Schulza – Osieczna
Julia Makarowska – I nagroda w V Żarskich Spotkaniach Smyczkowych
                               II nagroda w Ogólnopolskim konkursie „Talenty Skrzypcowe 2019” – Poznań
                                wyróżnienie na III Ogólnopolskich Igrzyskach Skrzypcowych – Zbąszyń

Łukasz Sierota – wyróżnienie w XXXV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych
                          im. Jana Schulza – Osieczna

Amelia Urbaniak – II miejsce w XXXV Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych
                             im. Jana Schulza – Osieczna
                              I nagroda w X Ogólnopolskim Konkursie Polonezów – Włoszakowice

2017 / 2018

Julia Makarowska – III miejsce w III Lubuskim Konkursie Skrzypcowym – Gorzów Wlkp.; III nagroda w „IX Turnieju Przyjaźni” – Żagań
Antonina Prałat – wyróżnienie w „IX Turnieju Przyjaźni” – Żagań
Amelia Urbaniak – II miejsce w Międzyregionalnym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp.

2016 / 2017

Arkadiusz Nogalski – I nagroda w XXI Wielkopolskim Konkursie uczniów klas instrumentów dętych – Poznań
Lorena Telus – III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym – Zbąszyń
Amelia Urbaniak – II nagroda na III Lubuskim Konkursie „Czarodziejski flet” – Międzyrzecz;
                             wyróżnienie w XXI Wielkopolskim Konkursie uczniów klas instrumentów dętych – Poznań

2015 / 2016

Patryk Mazur – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków „IX Konkurs Polonezów” – Włoszakowice
Lorena Telus – III nagroda w Regionalnym Konkursie „Miniatura 2015” – Świebodzin;
                        II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Muzyków „IX Konkurs Polonezów” – Włoszakowice
Amelia Urbaniak – laureatka II miejsca w Wiosennym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp.

2014 / 2015

Julia Konieczna – wyróżnienie w V Wiosennym Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I st. regionu lubuskiego
                            i zachodniopomorskiego – Gorzów Wlkp.
                            tytuł „Czarodzieja fletu” na II Lubuskim Przeglądzie Najmłodszych Uczniów Klas Fletu – Międzyrzecz
Agnieszka Sawicka – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding”
                          – Warszawa
Anna Smagała – wyróżnienie w V Wiosennym Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I st. regionu lubuskiego
                           i zachodniopomorskiego – Gorzów Wlkp. 
Lorena Telus – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding” – Warszawa
Amelia Urbaniak – I nagroda w V Wiosennym Konkursie Fletowym dla uczniów szkół muzycznych I st. regionu lubuskiego
                             i zachodniopomorskiego w Gorzowie Wlkp. oraz Nagroda Specjalna Samorządu Uczniowskiego PSM I st.
                             w Gorzowie Wlkp.;
                             tytuł „Czarodzieja fletu” na II Lubuskim Przeglądzie Najmłodszych Uczniów Klas Fletu – Międzyrzecz

2013 / 2014

Jeremi Kaczmarek – laureat I miejsca w VII Zielonogórskich Spotkaniach Wiolonczelowych.
Julia Litorowicz – wyróżnienie dla duetu fletowego w VII Ogólnopolskim Konkursie „Instrumenty Dęte” – Chełmno
Izabela Ratajewska – stypendium artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego na rok szkolny 2013 / 2014
                                  II miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie „Instrumenty Dęte” – Chełmno
                                  wyróżnienie dla duetu fletowego w VII Ogólnopolskim Konkursie „Instrumenty Dęte” – Chełmno
                                  I nagroda w IV Wiosennym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp.
Agnieszka Sawicka – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Małego Skrzypka – Leszno
Anna Smagała – II nagroda w IV Wiosennym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp. 
Lorena Telus – I nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Małego Skrzypka – Leszno
                        wyróżnienie w Lubuskim Konkursie „Śpiewające skrzypce” – Zielona Góra
Zespół kameralny (Wiktoria Nikolin, Marta Piotrowska, Izabela Ratajewska, Monika Szalkowska) – dyplom laureata
                             na „Impresjach Kameralistycznych” – Żary

2012 / 2013

Damian Jaszczur – wyróżnienie w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Osieczna
Konrad Kazieczko – III miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Osieczna
Małgorzata Knieć – I miejsce w konkursie duetów „Muzyka dwóch serc” – Gubin
Julia Litorowicz – II miejsce w konkursie duetów „Muzyka dwóch serc” – Gubin
Tomasz Łączny – II miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Osieczna
Marta Mika – I miejsce w konkursie duetów „Muzyka dwóch serc” – Gubin
                    wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonezów we Włoszakowicach
Wiktoria Nikolin – II miejsce (drużynowo) w Turnieju Słuchowym regionu lubuskiego
Marta Piotrowska – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Za kotarą” – Leszno
Izabela Ratajewska – I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonezów we Włoszakowicach
                                  I miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Osieczna                   
                                 II miejsce w konkursie duetów „Muzyka dwóch serc” – Gubin                            
                                III miejsce w III. Wiosennym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp.
                                 wyróżnienie Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów
                                 Szkół Muzycznych I i II st. – Warszawa
Agnieszka Sawicka – I nagroda w Regionalnym Konkursie z Kształcenia Słuchu dla uczniów kl. III. cyklu6-letniego
                                  wyróżnienie  w konkursie „Zacznij od Bacha” – Zielona Góra
Monika Sobczuk – III miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Polonezów we Włoszakowicach
Anna Smagała – wyróżnienie w III. Wiosennym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp.
                            tytuł „Czarodzieja fletu” na Lubuskim Przeglądzie Najmłodszych Uczniów Klas Fletu – Międzyrzecz
Monika Szalkowska –  II miejsce (drużynowo) w Turnieju Słuchowym regionu lubuskiego
Lorena Telus – I miejsce na XX Muzycznych Prezentacjach Młodych Skrzypków szkół muzycznych I st. – Bystrzyca Kłodzka
                        I nagroda na Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę – Zgorzelec
                        I miejsce podczas konkursu II. Żarskich Spotkań Smyczkowych
                        I nagroda w konkursie „Zacznij od Bacha” – Zielona Góra
                        II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz literatury dziecięcej O. Rieding”
                       wyróżnienie na Wielkopolskim Konkursie Wykonawczym w Poznaniu
Zuzanna Telus – III miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Osieczna
Zuzanna Wawrzyniak – III miejsce w XXIX Wielkopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów – Osieczna

2011 / 2012

Izabela Ratajewska – I miejsce i Grand Prix w Wielkopolskim Konkursie Instrumentów Dętych
                                  II miejsce w Wiosennym Konkursie Fletowym – Gorzów Wlkp.
Monika Szalkowska – II nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Małego Skrzypka – Leszno
                                  II nagroda w Lubuskim Konkursie „Śpiewające skrzypce”
Trio fletowe – wyróżnienie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych w Warszawie

2010 / 2011

Małgorzata Knieć – nagroda główna Czarodziej fortepianu w Prezentacjach pianistycznych Zaczarowany fortepian  –
                               Zielona Góra
                               III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Za kotarą – Leszno
                               II miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu – Żary
Marta Mika – nagroda główna Czarodziej fortepianu w Prezentacjach pianistycznych Zaczarowany fortepian  – Zielona
                               Góra
                               III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Za kotarą – Leszno
Marta Piotrowska – nagroda główna Czarodziej fortepianu w Prezentacjach pianistycznych Zaczarowany fortepian  –
                               Zielona Góra
Izabela Ratajewska – III miejsce w XVI Wielkopolskim Międzyszkolnym Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych,
                                  I miejsce w I Wiosennym Konkursie Fletowym Uczniów Szkół Regionu Lubuskiego i
                                  Zachodniopomorskiego
Dominika Sierota – III miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie na miniaturę gitarową – Zgorzelec
Monika Sobczuk – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym Za kotarą – Leszno
Monika Szalkowska – I miejsce w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu – Żary

Przed 2010

Międzywojewódzki Konkurs gry na Instrumentach Dętych, Świebodzin 78, Dariusz Kołodyński – trąbka, I miejsce
Przegląd Dorobku Szkół i Ognisk Muzycznych, Niechlów 79, Orkiestra Dęta, I miejsce
Międzywojewódzki Konkurs Gry na Instrumentach Dętych, Świebodzin 88, Paweł Muszkieta – flet, II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów, Włoszakowice 94, Kamil Lewicki – fortepian, IV miejsce
Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów, Włoszakowice 96, Marta Chruszczewska – fortepian, wyróżnienie
Szkolny konkurs na miniaturę J. S. Bacha, Wschowa 2000, Aurelia Swat -1 miejsce
III Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za kotarą”, Leszno 2002, wyróżnienie dla Macieja Kupca
IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za kotarą”, Leszno 2004, Maciej Kupiec – III miejsce
II Makroregionalny Turniej Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych, Gubin 2004, wyróżnienie dla Bartłomieja Szawulaka
IV Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 2005, wyróżnienia dla Marty Buszewicz i Macieja Kupca
II Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka, Leszno 2006, Martyna Mielnik – III miejsce
II Lubuski Turniej Skrzypcowy, Żagań 2006, Martyna Mielnik – II miejsce
Regionalne Przesłuchania Klas Fortepianu 2007, Maria Kola – wyróżnienie
Konkurs Polonezów, Włoszakowice 2007, Maria Kola – III miejsce
V Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 2007, Maria Kola – wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny, Zgorzelec 2008, Maria Kola i Alicja Kuźma – III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za kotarą”, Leszno 2008, Mateusz Mikołajczak – III miejsce, Maria Kola i Alicja Kuźma – wyróżnienie
VI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny, Kościan 2009, Mateusz Mikołajczak – I miejsce, Alicja Kuźma – III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych, Poznań 2009, Noemi Kopaczyńska – flet (wyróżnienie), Jakub Podkowski – saksofon (wyróżnienie)
Konkurs Małego Skrzypka, Leszno 2010, Monika Szlakowska – skrzypce, III miejsce 
Regionalny Konkurs Pianistyczny, Zielona Góra 2010, Monika Sobczuk – fortepian (I miejsce), Marta Mika – fortepian (wyróżnienie)
Ogólnopolski Konkurs Polonezów, Włoszakowice 2010, Mateusz Mikołajczak – fortepian (I miejsce) Turniej Skrzypcowy, Żagań 2010, Monika Szalkowska – skrzypce (wyróżnienie), Wiktoria Nikolin (wyróżnienie)