Terminarz

TERMINARZ IMPREZ SZKOLNYCH 2020 / 2021

dzień godz. wydarzenie
WRZESIEŃ
1 IX Rozpoczęcie roku szkolnego
7 IX 10.00 Platforma G-suite – szkolenie
10 IX 13.00 e-dziennik – szkolenie
25 IX 17.00 Zebranie wyborcze Samorządu Uczniowskiego
29 IX 19.00 Zebranie wyborcze Rady Rodziców
PAŹDZIERNIK
1 XMiędzynarodowy Dzień Muzyki
8 X16.00Koncert dla Seniorów – Restauracja Wschowianka
14 X   Dzień Edukacji Narodowej
16 -22 X fb Dni z Janem Pawłem II – publikacja nagrań na szkolnym profilu społecznościowym facebook
17 X 16.00 Promocja książki p. Karola Muszkiety o K. Kurpińskim – CKiR we Wschowie. Koncert uczniów i nauczycieli
LISTOPAD
1 XI   Wszystkich Świętych
2 XI   Dodatkowy dzień wolny
11 XI   Święto Niepodległości
23 XI9.00Rada Pedagogiczna on-line
24-26 XI   Konferencja naukowa on-line „Dydaktyka perkusyjna w Polsce” (Sz. Franek, W. Kowalczyk)
GRUDZIEŃ
2 XII10-14Konferencja on-line „Lider w czasie pandemii” (K. Turowska)
5 XIIOdsłonięcie tablicy pamiątkowej w Łupicach – oprawa muzyczna A. Erenfeld, A. Nowak
10 XII10.00Rada Pedagogiczna on-line
17 XII 10.00 Szkolenie on-line „Higiena pracy głosu w tym zaburzenia głosu o podłożu zawodowym” (Rada Pedagogiczna)
17-18 XIISzkolny konkurs wiedzy „Beethoven Q&A”
22 XIIPodsumowanie Roku Beethovena
23-31 XII   Zimowa przerwa świąteczna
STYCZEŃ
1 I   Nowy Rok – dzień wolny
4-17 I   Ferie zimowe
22 I 10.00 Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna
29 I   8.30Lider w czasie pandemii” – konferencja CEA dla dyrektorów
29 I16.00„Moje ulubione kolędy i piosenki świąteczne – konkurs klasy fletu
     
LUTY
3 II17.00„Bajkowy Konkurs Harfowy” – konkurs klasy harfy
9 II17.00„Konkurs pianistyczny na ulubiony utwór lub piosenkę” – konkurs klasy fortepianu
17 II10.00„Zamówienia publiczne” – szkolenie (K. Turowska, J. Buchowska)
18 II 10.00 Zebranie Rady Pedagogicznej dotyczące rekrutacji
  18 II 9.00   „Prowadzenie sekretariatu” – szkolenie (D. Banach)
  22-26 II   Wirtualna Akademia Pianistyczna (A. Muszkieta-Sierota, K. Turowska)
MARZEC
3 IIISpotkanie regionalne dyrektorów – Gorzów Wlkp. (K. Turowska)
5 III„Jak dbać o motywację do nauki?” – szkolenie (K. Turowska)
6 III   Dzień Patrona (Samorząd Uczniowski)  
17 IIISzkolenie kadry kierowniczej – „Ocena pracy”
19 III„Monitoring działań w szkole w zakresie BHP” – wizytator
22-23 IIISeminarium perkusyjne on-line – Kolbuszowa (Sz. Franek, W. Kowalczyk)
23 III„Dostępność cyfrowa” – CEA (K. Turowska, B. Holewczyńska)
25-26 IIIKonferencja pianistyczna – Łódź (K. Turowska)
30 III Przesłuchanie techniczne – flet (on-line)
KWIECIEŃ
1-6 IV   Wiosenna przerwa świąteczna
 8 IV 9 – 13 Szkolenie Rady Pedagogicznej „Wystąpienia publiczne, prowadzenie zebrań przez nauczycieli” (on-line)
12 IV Popis klasy fletu (on-line)
26 IV14.00Przesłuchanie techniczne – skrzypce
30 IVPrzesłuchanie techniczne klasy perkusji (Sz. Franek)
MAJ
1 V   Święto Pracy
3 V   Święto Konstytucji 3 Maja
6 V11-14.30DSAiE – konferencja (dyrektor, księgowa)
10 V17.45Przesłuchanie techniczne – saksofon (E. Biedrzycka)
10-14 V   Drzwi Otwarte
11 V„Problemy emocjonalne dzieci i młodzieży” – Szkolenie on-line prof. Konaszkiewicz (E. Biedrzycka)
11 V16.00 Koncert dla przedszkoli
13 V14.00Przesłuchanie techniczne klasy perkusji (W. Kowalczyk)
14 V10-12Szkolenie Rady Pedagogicznej z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
14 V15.30Przesłuchanie przed konkursem (M. Solak, N. Paliwoda)
19 V16.30Popis klasy gitary
20 V17.00Popis klasy fletu
21 V   Egzaminy wstępne
22-24 VI I Ogólnopolski Konkurs Harfowy Online „Młode talenty” – Szczecin
25 V18.00Popis klasy perkusji (W. Kowalczyk)
26 V16.00Klasowy Konkurs Perkusyjny w związku z Rokiem Konstytucji 3 Maja (W. Kowalczyk)
28 VWarsztaty rytmiczne – Nowy Tomyśl (Z. Bera)
28 V10-13Konferencja „Lider w czasie pandemii” (K. Turowska)
28 V16.30Popis klasy perkusji (Sz. Franek)
CZERWIEC
1 VI 16.00Pasowanie uczniów klas pierwszych
2 VI16.00 Szkolny konkurs pianistyczny „Za kotarą”
4 VI   Dodatkowy dzień wolny
6 VIXVI Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki” – Rybnik
10 VI   Przesłuchania końcoworoczne – flet
11 VI10.00Szkolenie RODO
11 VI Przesłuchania końcoworoczne – perkusja
12 VIFestiwal Druum Battle (N. Matuszewska, Sz. Kowalczyk, K. Zasowski)
14 VI Przesłuchania końcoworoczne skrzypce
15 VI Przesłuchania końcoworoczne trąbka, saksofon, tuba, sakshorn, klarnet, fortepian
16 VI Przesłuchania końcoworoczne harfa, gitara, wiolonczela
17 VI Przesłuchania końcoworoczne fortepian c.d.
18 VI 10.00 Rada Pedagogiczna klasyfikacyjna
18 VI16.30Popis klasowy (A. Pawłowska)
21 VI 17.00  Estrada Absolwentów
23 VI16.00Popis klasowy (E. Biedrzycka, A. Nowak)
24 VI10.00Rada Pedagogiczna podsumowująca
25 VI 14.30-15.30 Zakończenie zajęć
26 VI – 31 VIII   Ferie letnie